Покажи всички оферти (207)
0 ваучера
0.00 лв.
Регистрация Вход

СКИ ВАКАНЦИЯ в БАНСКО, АСПЕН РИЗОРТ 4*: 5 нощувки със закуски и ВЕЧЕРИ в студио само за 215 лв. на ЧОВЕК + Бутилка Вино + басейн и сауна парк + транспорт до лифта


215.00 лв. Приключила!
Реална цена: 290.00 лв.
Отстъпка: 26%
Спестяваш: 75.00 лв.
Офертата е валидна още
0 закупени ваучера
СКИ ВАКАНЦИЯ в БАНСКО, АСПЕН РИЗОРТ 4*: 5 нощувки със закуски и ВЕЧЕРИ в студио само за 215 лв. на ЧОВЕК + Бутилка Вино + басейн и сауна парк + транспорт до лифта
2362

Офертата включва:

  • 5 нощувки със закуски и ВЕЧЕРИ на човек в студио Стандарт, при двама пълноплащащи!

  • Welcome drink - бутилка вино.
  • 10% отстъпка от цените в Уелнес центъра по време на престоя
  • 10% отстъпка от цена рецепция при следваща резервация за мин. 2 нощувки за престой в периода до 31.03.2012г.
  • ползване на фитнес, сауна парк (сауни, парна баня и релакс зона) и закрит басейн          
  • превоз по разписание до кабинковия лифт в Банско и обратно до комплекса
  • туристически данък, туристическа застраховка и ДДС 

Период на настаняване: 20.02.-31.03.2012г. без фиксирани дати!

За настаняване в апартамент с 1 спалня се доплаща на рецепция по 35 лв. на ЧОВЕК за целия пакет.
Максимално настаняване в студио - 2 възрастни + 1 дете, в апартамент с 1 спалня - 2 възрастни + 2 деца. 

Минимално заплащане в Студио и Апартамент: 2-ма възрастни.


Доплащания на рецепция за деца и 3-ти възрастен:

Дете 6-15,99г. с 2-ма възрастни доплаща 50 лева за пакет.

Дете над 15,99г. и 3-ти възрастен на допълнително легло доплаща: 135 лева за пакет. 


Четиризвездният апартаментен комплекс Аспен Ризорт „Голф, Ски и Спа” е разположен само на 11 км от световноизвестния ски курорт Банско. Апартаментен Комплекс Аспен Ризорт „Голф, Ски и Спа” се намира на 160 км от летище София, 150 км от летище Пловдив, 120 км от Драма, 170 км от Кавала и 290 км от Солун. Курортът Банско е разположен в Национален парк „Пирин”, който от 1983 г. е част от световното природно наследство на ЮНЕСКО. Всяка година Банско е домакин на кръгове от Световната купа по ски алпийски дисциплини. Това е най-добрият и най-модерен ски курорт в България с най-дълъг ски сезон − от 15 декември до 15 май. Към 2011 г. курортът разполага с 75 км ски писти и общо 27 км лифтове и влекове с капацитет 24,500 човека на час. Ски пистите в Банско са подходящи, както за начинаещи, така и за напреднали скиори и професионалисти.  Двете основни ски зони − Чалин валог (1100−1600 м) и Шилигарника (1700−2500 м) са еднакво достъпни чрез новия кабинков лифт в Банско.

Комплекс Аспен Голф Ризорт се състои от 3 отделни сгради. Основна – Аспен Голф и 2 допълнителни – Аспен Сюитс & ХайтсВ Аспен Голф са разположени рецепцията и СПА центъра на комплекса.

Защо да предпочетете Апартаментен хотел Аспен Ризорт „Голф, Ски и Спа”?

*  Разположен до Банско

*  В близост до Пирин Голф Кънтри Клуб

*  В непосредствена близост до ресторанти, нощни клубове и магазини

*  Разкошна гледка към заснежените склонове на Пирин, Рила и Родопите (за всички апартаменти и студиа)

*  Луксозен СПА и уелнес център.

Апартаменти и студиа

149 помещения, от които 61 апартамента с 1 спалня, 12 апартамента с 2 спални и 76 студиа. Редовни легла общо – 322, допълнителни легла − 298. Всички помещения са луксозно обзаведени, с кухни, кабелна телевизия, телефон и интернет:

*  Апартамент с 1 спалня: напълно оборудвана кухня с уреди и посуда, маса за хранене и столове ; антре и модерно обзаведена всекидневна с мека мебел и телевизор; модерна баня; спалня (king size bed), тераса с маса и столовe; 

*  Апартамент с 2 спални: напълно оборудвана кухня с уреди и посуда, маса за хранене и столове; антре и модерно обзаведена всекидневна с мека мебел и телевизор; 2 модерно обзаведени бани, 2 спални − едната с две отделни легла, а другата с двойно легло (king size bed); тераса с маса и столовe;

*  Студио: напълно оборудвана кухня с уреди и посуда, маса за хранене и столове; модерна баня; спалня с две отделни легла, тераса с маса и столовe.

 Заведения 

Ресторант Аспен Голф с градина, ресторант Аспен Хайтс с градина, лоби бар/лаундж зона, витаминен бар.

Уелнес, красота и спорт

Външен басейн, детски външен басейн, вътрешен басейн /в Аспен Голф и Аспен Хайтс/, джакузи, сауна парк − финландска сауна, сауна, парна баня и зона за релакс, козметично студио, кабинети за масаж, солариум, фризьорски салон, фитнес; релаксиращи, тонизиращи и оздравителни процедури и програми.

Услуги

24-часова рецепция /само в Аспен Голф/, безжичен интернет, пране, химическо чистене, закрит паркинг, трансфер от и до летище София, транспорт от комплекса до ски лифта в Банско, Разлог и околността, съхраняване на багаж, ски/сноуборд чек, гардероб за ски оборудване, бизнес център, магазин за деликатеси, детски център, градина с беседки, басейни и детска площадка.




 На 18-19.02.2012 в Банско ще се проведат стартовете по слалом и гигантски слалом мъже за Световната купа по ски, а на 25-26.02 са стартовете по спускане и супергигантски слалом жени.


Условия на офертата

  • Валидност на ваучера: 20.02.-31.03.2012г.
  • Едно лице може да закупи неограничен брой ваучери;  
  • Цената е за 5 нощувки на човек в студио Стандарт, при двама пълноплащащи, с дадения пансион, Welcome drink - Бутилка червено вино,10% отстъпка от цените в Уелнес центъра по време на престоя, 10% отстъпка от цена рецепция при следваща резервация за мин. 2 нощувки за престой в периода до 31.03.2012г., ползване на фитнес, сауна парк (сауни, парна баня и релакс зона) и закрит басейн, превоз по разписание до кабинковия лифт в Банско и обратно до комплекса, туристически данък, туристическа застраховка и ДДС 
  • Минимално заплащане в Студио и Апартамент: 2-ма възрастни.
  • Изисква се заявяване на периода на настаняване на телефон: 0747 97777 или E-mail:  reservations@aspenresort.bg  
  • За да използвате услугата, задължително представете вашия ваучер на служителите в хотела. 
  • Всички условия на Lapni.bg;  


       


 

 

 

Осигурено от Хотел Аспен Ризорт „Голф, Ски и Спа” 4*, чрез TravelHub, лиценз № PK-01-6775


Търсите нови клиенти?

Актуални оферти 60